Planerat it-underhåll leder till störningar i e-tjänster, webbplatser och molntjänster i helgen

Fredag och lördag den 13-14 maj kan det bli störningar, helt eller delvis, på datasystem och internettjänster som du är van att använda vid kontakten med Växjö kommun.

Stäng meddelande

Programansvariga

Programansvariga är förstelärare och ansvarar för ett av våra gymnasiala utbildningsprogram.

Kontaktuppgifter

Kristina Hallberg
Ansvarar för: Fordons- och transportprogrammet
Telefon: 0470-79 60 64
E-post: kristina.hallberg@vaxjo.se

Per-Håkan Jonestrand
Ansvarar för: Handels- och administrationsprogrammet
Telefon: 0470-418 09
E-post: per-hakan.jonestrand@vaxjo.se

Ulf Kans
Ansvarar för: Industritekniska programmet
Telefon: 0470-417 90
E-post: ulf.kans@vaxjo.se

Christina Karlsson
Ansvarar för: Hotell- och turismprogrammet
Telefon: 0470-79 67 46
E-post: christina.karlsson3@vaxjo.se

Marie Kermfors
Ansvariga för: Hantverksprogrammet
Telefon: 0470-73 46 64
E-post: marie.kermfors@vaxjo.se

Jan Magnusson

Ansvarar för: Bygg- och anläggningsprogrammet
Telefon: 0470-416 80
E-post: jan.magnusson@vaxjo.se

Ellinor Svensson
Ansvarar för: Samhällsvetenskapsprogrammet beteendevetenskap
Telefon: 0470-419 81
E-post: ellinor.svensson@vaxjo.se

Caroline Swahn
Ansvarar för: Restaurang- och livsmedelprogrammet
Telefon: 0470-73 46 65
E-post: caroline.swahn@vaxjo.se

Magnus Wickman
Ansvarig för: Ekonomiprogrammet
Telefon: 0470-79 62 57
E-post: magnus.wickman@vaxjo.se

Kontakter

Senast uppdaterad: 7 december 2021