Planerat it-underhåll leder till störningar i e-tjänster, webbplatser och molntjänster i helgen

Fredag och lördag den 13-14 maj kan det bli störningar, helt eller delvis, på datasystem och internettjänster som du är van att använda vid kontakten med Växjö kommun.

Stäng meddelande

Administration och övrig personal

Här finns kontaktuppgifter till administration och övrig personal på Kungsmadskolan.

Reception

Marie Sjöqvist, administratör
Telefon: 0470-417 90
E-post: marie.sjoqvist2@vaxjo.se

Elevexpediton

Susanne Lingedal, administratör
Telefon: 0470-411 48
E-post: susanne.lingedal@vaxjo.se

Bibliotek 

Cecilia Elmdahl, bibliotekarie
Telefon: 0470-79 64 13
E-post: cecilia.elmdahl@vaxjo.se

Carina Bech, biblioteksassistent
Telefon: 0470-419 87
E-post: carina.bech@vaxjo.se

IKT-Pedagog / IT-Samordnare / Content Manager

Ola Durborg
Telefon: 0470-79 64 16
E-post: ola.durborg@vaxjo.se

Kansli

Iréne Gylfe, Ekonomi och personalredogörare                
Telefon: 0470-417 87
E-post: irene.gylfe@vaxjo.se

Planerare

Wouter Greijdanus
Telefon: 0470-414 56
E-post: wouterhaaye.greijdanus@vaxjo.se

VFU-samordnare

Kristina Hallberg
Telefon: 0470-79 60 64
E-post: kristina.johnson-hallberg@vaxjo.se

Vaktmästeri

Michael Hallsten
Telefon: 0470-417 91
E-post: michael.hallsten@vaxjo.se

Ulf Alexiusson
Telefon: 0470-417 73
E-post: ulf.alexiusson@vaxjo.se

Kontakter

Senast uppdaterad: 3 maj 2022